Кількість
|
Вартість
|
||
|
Представникам багатьох професій (наприклад, будівельникам, медичним працівника, охоронцям, працівникам хімічної та харчової промисловості) необхідна робоче взуття, так як вони працюють в специфічних умовах.
Спецвзуття залежно від форми ділиться на наступні види: чоботи (звичайні, з довгим або коротким халявою), черевики, напівчоботи, закриті черевики, боти, калоші, бахіли, кросівки, берци і тапочки.
Також робоче взуття класифікується за призначенням, тобто за тим чинникам, від яких вона повинна захищати.
Несприятливі фактори:
- статичні навантаження;
- радіоактивні забруднення;
- хімічні речовини;
- електричний струм;
- шкідливі біологічні речовини;
- механічні дії.
У виробництві робочої взуття використовується гума, штучна і натуральна шкіра. Внутрішня поверхня може бути виконана з тканини, хутра або шкіри.
Якість взуття багато в чому залежить від матеріалу, з якого виготовлена підошва.
Поліуретан має доступну вартість і невелику вагу, зносостійкий. Відмінно захищає від дії більшості шкідливих речовин. Але, він не захищає від ковзання, не надто добре переносить екстремально низькі і високі температури.
Нітрил довговічний і добре захищає від ковзання, але взуття з такою підошвою має велику вагу і коштує недешево.
Підошва з полівінілхлориду носиться довго, не ковзає. До недоліків відноситься велика вага і відсутність стійкості до дії агресивних середовищ.
Термоеластопласт відмінно захищає від більшості агресивних середовищ, не ковзає. Взуття з такою підошвою не можна використовувати на нафтопереробних підприємствах.
У нашої компанії представлений широкий асортимент спецвзуття. Завжди є можливість купити робочу взуття, яка підходить для конкретних умов.