ТОВАРИ ПІДЛЯГАЮТЬ ПОВЕРНЕННЯ І ОБМІНУ
Поверненню та обміну підлягають товари в ідеальному стані, що не були у вжитку, за умови збереження упаковки і всіх наявних додатків (ярлики, етикетки і т.д.) і документів, що підтверджують оплату товару (товарний чек або інші підтверджуючі документи). Покупець може обміняти товар належної якості на аналогічний товар якщо придбаний товар не підійшов покупцеві за формою, габаритами, фасоном, забарвленням, розміром або комплектації.

У разі, якщо придбаний Вами товар виявився неналежної якості внаслідок виробничого браку, Ви можете повернути його і обміняти на аналогічний товар належної якості. Для здійснення обміну / повернення товару Вам необхідно звернутися до нас протягом 14 днів з моменту його отримання відповідно Законом України "Про захист прав споживачів".

Для оформлення Вам необхідно:
Зв'язатися з нами по телефону (095) 622-22-73.
Повернення грошових коштів здійснюється тільки на картковий рахунок клієнта протягом терміну до 3 днів після отримання товару.

Ми змушені будемо відмовити Вам у поверненні / заміні товару на новий якщо:
З моменту покупки / отримання товару пройшло більше 14 днів.
При перевірці якості продукту виявлені дефекти, які порушують умови гарантійного обслуговування (потрапляння рідини, і ін.).
Товар використовувався і не має товарного вигляду.
Зрізані ярлики та етикетки.
У разі відмови Покупця від приймання товару з причин, не пов'язаних з неналежною якістю товару, покупець зобов'язаний оплатити послуги доставкі.Уточняйте наявність товару і ціни. Колір може відрізнятися від відображуваного на екрані. Якщо колір або розмір Ви не змогли вибрати, напишіть свої побажання в рядку "примітки до замовлення". Ми страхуємо відправляється нами вантаж на повну вартість! Тому, в разі пошкодження або втрати товару перевізник повністю компенсує його вартість. Від повної вартості страховки залежить сума доставки. Так що якщо Ви хочете ризикнути ми можемо на Ваше прохання вказати меншу вартість, в такому випадку претензії по комплектності і цілісності не приймаються.

Будь-які питання, що цікавлять деталі можна дізнатися у менеджера за контактними телефонами інтернет-магазину.