Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Робочі рукавички

Робочі рукавички використовуються для захисту шкірних покривів рук від термічних опіків, механічних пошкоджень, дії хімічних засобів при виконанні різних робіт.

Види робочих рукавичок:

Трикотажні рукавички використовуються для будівельних та побутових робіт при роботі з брудними предметами. Це найдешевший і найпоширеніший вид.
Рукавички з полімерним покриттям мають високу механічну міцність і зносостійкість. Полімерне покриття при контакті з різними поверхнями забезпечує відмінне зчеплення. Такі рукавички добре підходять для роботи з досить слизькими предметами. Для основи в них використовується бавовняна тканина з додаванням поліестеру або 100% бавовна.
Комбіновані зі спилка та шкіри. Такі рукавички добре захищають шкіру рук від механічних пошкоджень та використовуються для багатьох будівельних робіт. Спилок є міцним шаром натуральної шкіри, отриманим в результаті шарування після видалення лицьового шару.
Гумові та латексні робочі рукавички. Латекс захищає від дії гашеного вапна, олеїнових та стеаринових кислот та багатьох інших агресивних засобів. Вони використовуються в лакофарбовій, гірничо-збагачувальній, металургійній, харчовій, текстильній та хімічній промисловості. Але, латекс не захищає від мазуту, нафтового палива, масел хлороформу, хлору гасу, мастил, вазеліну та поліефірної смоли.
Спеціалізовані. До цієї категорії належать рукавички, що захищають від певних ушкоджень та негативних факторів. Наприклад, рукавички від вібрації, порізів, діелектрії.
У нашій компанії завжди є можливість купити робочі рукавички в широкому асортименті. Ми працюємо як із оптовими покупцями, так і реалізуємо всі товари в роздріб.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.