Наша компанія займається продажем засобів індивідуального захисту, робочого взуття та спецодягу з 2009 року. Великий досвід роботи дає нам можливість пропонувати покупцям тільки найкращі товари на оптимальних умовах.

Наші пропозиції

У каталозі представлені робочі рукавички, захисні окуляри, взуття, спецодяг, наколінники і багато іншого. У нас є як продукція українських виробників, так і товари світових брендів. Всі представлені товари мають високу якість, відповідають чинним нормативним вимогам.

Ми співпрацюємо з такими всесвітньо відомими виробниками, як 3М, UVEX, VENITEX, CHERVA, HONEYWEL, REIS. Також у нас широко представлені товари українських компаній (наприклад, Рубіж-Текс, DOLONI, INTERTOOL, Першотравнева фабрика трикотажу).

Каталог товарів оновлюється кожен сезон. Ми уважно стежимо за тенденціями ринку ЗІЗ і доповнюємо наші пропозиції найсучаснішими товарами.

Багато моделей представленої у нас продукції підходять не тільки для використання на виробництві або в будівництві, а й для занять спортом і повсякденного носіння, так як мають привабливий дизайн.